Zamów bezpłatne próbki

Kolory drewna i tapicerki

Dostawa od 0 zł

Dla zam.>3000 zł oraz Trójmiasto i okolice

Bezpieczne płatności

+Raty RSSO 0%

Czas realizacji

Do 4 tygodni

Promocja na krzesła BEATA! Do 15 lipca

Na naszej stronie internetowej prezentujemy najpopularniejsze kolory drewna oraz rodzaje tapicerek, które wykorzystujemy w produkcji mebli. W naszej siedzibie można zapoznać się z próbnikami, w tym obejmującymi najnowsze wzory. Na życzenie klienta możemy przesłać próbkę drewna w określonym wybarwieniu.

Pamiętaj, że odwzorowanie kolorów na komputerze zależy też od ustawień Twojego monitora. Z tego powodu, mogą wystąpić różnice w wyglądzie docelowego produktu. Najlepsze odwzorowanie kolorów można uzyskać na wysokiej jakości monitorach stacjonarnych.

Nie wiesz jaki kolor wybrać? Zamów bezpłatne próbki:
Skorzystaj z FORMULARZA ZAMAWIANIA PRÓBEK

W produkcji wykorzystujemy też naturalne drewno bukowe oraz naturalną okleinę dębową. Występujące na nich układy słojów są niepowtarzalne i mogą się różnić od tych zaprezentowanych poniżej.

Nowość

Dąb naturalny z wyeksponowanymi sękami

Jeden z naszych najpopularniejszych odcieni

Dąb rustykalny

Niezawodna klasyka

Dąb naturalny

Aby zobaczyć dostępne tapicerki, należy wejść na stronę produktu oraz skorzystać z konfiguratora wyboru tapicerek. Jeśli nie znalazłaś swojej ulubionej tapicerki na naszej liście, zadzwoń do nas – jeśli jest dostępna w hurtowniach, na pewno będzie możliwość wykorzystania tej tapicerki dla Twojego krzesła.

Poniżej prezentujemy wybrane tapicerki dostępne w sklepie PomorskieMeble.pl